+48 725 550 556

Pokoje i Apartamenty

ParkSide Kraków dysponuje 30 pokojami i apartamentami o najwyższym standardzie. Wszystkie są elegancko i luksusowo urządzone w ciepłej jasnej kolorystyce. Dla wygody naszych Klientów w każdym pokoju znajduje się część wypoczynkowa, która wyposażona jest w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej; aneks kuchenny z kuchenką, lodówką i czajnikiem elektrycznym, jadalnia oraz łazienka. Wszystkie pokoje posiadają drewniana podłogę.

Wewnętrzny rozkład apartamentów jest zróżnicowany, w zależności od ich wielkości, od 25-56 m2. Oferujemy apartamenty urządzone w podziale typu studio lub z wyodrębnioną jedną lub dwoma sypialniami. Łóżka i materace w apartamentach są maksymalnie duże i wygodne, część sypialń wyposażona jest w luksusowe, okrągłe łóżka. W skład każdego z naszych apartamentów wchodzi część wypoczynkowa, gdzie znajduje się telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej; aneks kuchenny, gdzie do dyspozycji Państwa pozostaje kuchenka, lodówka, czajnik elektryczny oraz łazienka z wanną lub prysznicem, dodatkowo wyposażona w pralkę, z której goście mogą korzystać dla własnych potrzeb.

Wszystkie apartamenty mają klimatyzację, a ponadto większość mieszkań, posiada własny balkon, taras lub loggię, a położone na parterze - mały ogródek.

Apartamenty Parkside, usytuowane w centrum Krakowa, sprawdzą się doskonale dla rodzin z dziećmi, nowożeńców i osób chcących odpocząć. To rozwiązanie dla osób ceniących niezależność i komfort.