fbpx

Szukasz hotelu, w którym zrealizujesz Bon Turystyczny w Krakowie?


Apartamenty ParkSide w Krakowie to miejsce, w którym możesz zrealizować przyznany Ci Bon Turystyczny.
Nasz obiekt jest położony w ścisłym centrum miasta. W pobliżu znajdują się:
  • Rynek Główny,
  • Zamek Królewski na Wawelu,
  • Krakowskie Planty,
  • Dworzec Kolejowy i Autobusowy
  • Galeria Handlowa.

Spędzając wakacje wraz z dziećmi w naszym hotelu, możesz również skorzystać ze zniżek dla gości obowiązujących w restauracjach Rzeźnia oraz Pod Nosem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Telefon: +48 725 550 556

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferujemy również śniadania w formie bufetu i monitorowany parking podziemny. Nocując u nas, możesz także skorzystać z szybkiego, bezpłatnego Wi-Fi. Dbamy też o zachowanie najwyższych standardów higieny i sterylności. Zwierzęta są mile widziane.

Jak mogę uzyskać Bon Turystyczny na dziecko?

Jeżeli spełniasz warunki Ci bonu turystycznego na dziecko, to nie musisz składać żadnych wniosków o jego przyznanie. Wystarczy, że aktywujesz go poprzez system PUE ZUS logując się przy pomocy swojego Profilu Zaufanego. Informacje na ten temat są zamieszczone na stronie internetowej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Od kiedy mogę korzystać z przyznanego mi świadczenia?
Przyznane przez polski rząd świadczenia już obowiązują, a ich ważność wygasa z dniem 31 marca 2022 r. Jeśli Twoje dziecko jest niepełnosprawne, to powinieneś otrzymać dodatkowe wsparcie w wysokości 500 zł. Kwota jest wolna od podatku i nie wlicza się jej do dochodów.
Czy bonem turystycznym mogę opłacić dowolny apartament w Krakowie?
Korzystając z bonu turystycznego, możesz opłacić pobyt w dowolnym z naszych apartamentów w Krakowie. Pamiętaj jednak, by wcześniej skontaktować się z recepcją w celu sprawdzenia dostępności pokoi i dokonania rezerwacji.
Czy świadczenie musi być wykorzystane od razu w jednym obiekcie?
Rządowe świadczenie nie musi być wykorzystane od razu w jednym obiekcie. Możesz z niego korzystać aż do wyczerpania przysługującej Ci kwoty. Warunkiem jest pobyt w hotelu wraz z Twoim dzieckiem.
Co w przypadku, gdy wartość rezerwacji przewyższa kwotę bonu?
Możesz dokonać rezerwacji przewyższającej wartość bonu turystycznego, jednakże będziesz musiał dopłacić pozostałą kwotę gotówką, kartą płatniczą albo przelewem. Dodatkowych informacji udzielą Ci nasi recepcjoniści.

Zrealizuj Bon Turystyczny w Krakowie i skorzystaj z promocji!

Chcemy, by pobyt z rodziną i dziećmi w Apartamentach ParkSide w Krakowie był nie tylko niezapomnianym przeżyciem. Pragniemy ugościć Was na najwyższym poziomie i zaprosić ponownie. Z tego powodu, realizując u nas Bon Turystyczny w pełnej kwocie 500 zł, otrzymasz 10% zniżki na kolejną wizytę. Rabat obowiązuje tylko przy rezerwacji bezpośredniej, tj. telefonicznej albo mailowej. Możesz go zrealizować w ciągu 12 miesięcy od daty wymeldowania.
Apartamenty Parkside Kraków, 31-034 Kraków, Mikołaja Kopernika 8

tel. +48 725 550 556, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© Litex HoReCa Sp. z o.o. (dawniej Litex ZPH Stanisław Litwin), ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski,
Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu IX Wydział Gospodarczy KRS
KRS: 0000993871, REGON: 523280196, NIP: PL 6222844434, Kapitał zakładowy: 13.500.000,00 PLN