Skip to main content

Vouchery podarunkowe do apartamentów
w Krakowie


Luksusowy hotel apartamentowy „ParkSide” to ponad 30 komfortowych i bogato wyposażonych pokoi położonych w ścisłym centrum krakowskiego Starego Miasta. Wyjątkowe vouchery podarunkowe do apartamentów z jacuzzi w Krakowie to doskonały pomysł na prezent dla Twoich bliskich lub ważnego kontrahenta biznesowego.

Oferowane przez nas karty podarunkowe możesz nabyć drogą elektroniczną, korzystając z niniejszego sklepu. Można je zrealizować w ciągu 90 dni od daty zakupu. Po zakupie otrzymasz adres e-mail do rezerwacji. Więcej informacji uzyskasz, kontaktując się z recepcją.

Obsługa apartamentów „ParkSide” z przyjemnością pomoże Ci w dokonaniu zakupu i udzieli wszelkich niezbędnych informacji. Na specjalne życzenie bony prezentowe mogą być przesłane dodatkowo w eleganckiej, drukowanej formie
(prosimy o wcześniejszy kontakt).

Ekskluzywne vouchery do hotelu w Krakowie dla Twoich kontrahentów

Jeżeli szukasz pomysłu na prezent dla partnerów biznesowych, to ekskluzywne vouchery kwotowe do hotelu w Krakowie dla Twoich kontrahentów z pewnością będą miłym upominkiem. Ich zaletą jest z pewnością elastyczność. Obdarowywany sam wybiera termin pobytu w okresie ich ważności. Może je wykorzystać nie tylko w celach turystycznych, lecz również biznesowych. W naszym aparthotelu z przyjemnością gościmy przedsiębiorców w trakcie podróży służbowych, zapewniając bezpieczny parking oraz wyśmienite śniadanie.

ludzie przekazują sobie pudełko z prezentem voucher do hotelu i apartamentów w krakowie

Wyjątkowe karty podarunkowe do apartamentów dla Twoich bliskich

Znajdujące się w naszej ofercie wyjątkowe karty podarunkowe do apartamentów to także świetny pomysł na prezent dla Twoich bliskich. W zależności od kwoty, jaką wybierzesz, będą oni mogli skorzystać ze standardowych pokoi 2-, 3- oraz 4-osobowych. Na specjalne życzenie nasza obsługa przygotuje wyjątkowy wystrój (baloniki, świece, płatki róż, butelka wina) z okazji urodzin, rocznicy ślubu czy randki. Prosimy o informację z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Szukasz pomysłu na prezent?
Wybierz vouchery do apartamentów w Krakowie!

Tradycyjne karty podarunkowe w eleganckiej, papierowej formie stanowią dobry sposób na podziękowanie i docenienie czyjejś bezinteresownej pomocy. Mogą posłużyć jako prezent dla jednego z członków rodziny, bliskiej Ci osoby albo ważnego partnera biznesowego. To także idealna alternatywa dla konwencjonalnych premii pieniężnych przekazywanych pracownikom z okazji świąt.
Jeżeli szukasz nieszablonowego pomysłu na prezent, to wybierz ekskluzywne vouchery do apartamentów w Krakowie! Więcej informacji uzyskasz, kontaktując się pod podanym wyżej numerem telefonu lub wysyłając wiadomość na adres e-mail
Apartamenty Parkside Kraków, 31-034 Kraków, Mikołaja Kopernika 8

tel. +48 725 550 556, e-mail: [email protected]

© Litex HoReCa Sp. z o.o., ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski,
Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu IX Wydział Gospodarczy KRS
KRS: 0000993871, REGON: 523280196, NIP: PL 6222844434, Kapitał zakładowy: 13.500.000,00 PLN